Informacja Administratora

O nas / Про нас

O szkole

Jesteśmy szkołą z klasami integracyjnymi. Obecnie jest 17 oddziałów I-VIII. W swych działaniach dążymy, aby szkoła była dla uczniów miejscem przyjaznym, do którego chętnie chcieliby powracać i które mogliby kiedyś mile wspominać. Priorytetem naszym jako szkoły jest towarzyszenie dziecku na poszczególnych etapach zdobywania wiedzy i rozwoju jego osobowości.

Mimo upływu lat - obchodziliśmy 60-lecie istnienia - nasza szkoła staje się coraz piękniejsza i kolorowa. W ostatnim czasie dokonano wielu remontów m.in. wymieniono stolarkę okienną, odnowiono świetlicę, jadalnię, szkolne korytarze, klasy. Utworzono nowoczesne pracownie wyposażone w tablice interaktywne i wizualizery. Sale lekcyjne są duże, barwne, nowocześnie aranżowane, dostosowane do wieku i wzrostu uczniów, zadbane, czyste, pełne zieleni i ozdobione wystawami dziecięcej twórczości.

• Oferujemy dużo zajęć pozalekcyjnych dla zainteresowanych uczniów.­­
  • Posiadamy nowoczesną salę komputerową z 15 stanowiskami dla uczniów i z szerokopasmowym dostępem do Internetu oraz tablicą interaktywną.
  • Szczycimy się wykształconą Radą Pedagogiczną, która stale doskonali swoje umiejętności.
  • Prowadzimy zajęcia specjalistyczne w pracowni logopedycznej, wyposażonej w specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie do terapii różnych zaburzeń mowy.
  • Posiadamy nowocześnie wyposażone pracownie - 100% posiada tablice multimedialne lub monitory interaktywne
  • Mamy na boisku atrakcyjny plac zabaw dla najmłodszych oraz siłownię zewnętrzną
  • Jako jedni z niewielu możemy pochwalić się klasami integracyjnymi.
  • Świetnie działa świetlica szkolna czynna od 6.30 - 17.00.
  • Posiadamy stołówkę, w której można zjeść domowy obiad.
  • Piszemy i wdrażamy własne innowacje pedagogiczne i programy własne.
  • Nasi uczniowie zdobywają wysokie miejsca w konkursach międzyszkolnych.
  • Realizujemy liczne projekty edukacyjne.
  • Wychowawcy organizują wycieczki, wyjścia do teatrów, muzeów, na ciekawe wystawy.
  • Możemy pochwalić się licznymi certyfikatami.

Про школу

Ми школа з інтеграційними класами. Нині функціонує 17 відділень І-VІІІ ст. У своїй діяльності ми прагнемо зробити школу дружнім місцем для учнів, куди вони хотіли б повертатися і яке б згадували з теплотою. Пріоритетом нашої школи є супровід дитини на різних етапах здобуття знань та розвитку її особистості.

Незважаючи на плин часу – ми відсвяткували своє 60-річчя – наша школа стає все красивішою та яскравішою. Останнім часом зроблено багато ремонтів, в т.ч Замінено вікна, відремонтовано загальну кімнату, їдальню, шкільні коридори та класи. Створено сучасні лабораторії, оснащені інтерактивними дошками та візуалізаторами. Класи великі, барвисті, сучасно облаштовані, адаптовані до віку та зросту учнів, охайні, чисті, озеленені та прикрашені виставками дитячої творчості.

Ми пропонуємо багато позакласних заходів для зацікавлених студентів.
Маємо сучасний комп’ютерний кабінет з 15 робочими місцями для учнів, широкосмуговим доступом до Інтернету та інтерактивною дошкою.
Ми пишаємось освіченою педагогічною радою, яка постійно вдосконалює свою кваліфікацію.
Ми проводимо спеціалізовані заняття в логопедичній майстерні, оснащеній спеціальним обладнанням та програмним забезпеченням для лікування різних мовленнєвих розладів.
У нас сучасні лабораторії – 100% мають мультимедійні дошки чи інтерактивні монітори
У нас є привабливий ігровий майданчик для дітей та відкритий тренажерний зал на полі
Ми одні з небагатьох, хто може похвалитися інтегративними заняттями.
Чудово працює шкільний клуб, який працює з 6.30 до 17.00.
У нас є їдальня, де можна поласувати домашнім обідом.
Пишемо та впроваджуємо власні педагогічні інновації та власні програми.
Наші учні займають високі місця у міжшкільних олімпіадах.
Реалізуємо численні освітні проекти.
Вихователі організовують екскурсії, походи в театри, музеї, на цікаві виставки.
Ми можемо похвалитися численними сертифікатами.